26-27november2022

Tid: 11:00

Sted: Villa Ly Tennisveien 2. Slemdal, Oslo+ Se kart

Vi har gleden av å invitere LEVE til kurs i ulike kreative uttrykk, som for eksempel intuitiv maling, baksidetegning, collage og bevegelse. Tanken med kurset er å tilby verktøy til hjelp for blokkeringer som kan sette seg i kroppen.

Man trenger ingen kunstneriske forkunnskaper for å delta på kurset. Vi er begge utdannet diplomkunstterapeuter fra Danmark og har lang erfaring som terapeuter.

Fint om du/ dere tar på klær som tåler litt søl, eller eventuelt et forkle, ta gjerne med et foto (kopi) av den du har mistet.

Det vil bli servering av kaffe/te og frukt, men ta med en matpakke da det ikke er matservering på stedet.

Dato: 26 og 27 november, kl.11 – 16.
Det er parkeringsmuligheter utenfor lokalet.

Egenandel på 500,- for medlemmer, og 800,- for ikke medlemmer betales til LEVE sitt  kontonr: 15031940017

Betaling av egenandelen regnes som påmelding, send i tillegg en e-post med ditt navn, fylkeslag og mobilnummer til; [email protected]
Påmeldingsfristen er 18. november.

Hjertelig velkommen! ❤️
Varm hilsen fra Anita og Astrid

Tilbake